Hakkımızda

Kurumsal

Reform Otomasyon Limited Şirketi, depo otomasyonu uygulamaları, barkodlu takip sistemleri(izlenebilirlik), otomatik etiketleme & markalama uygulamaları, otomatik tanımlama / veri toplama(OT/VT) uygulamaları, robotik ve mekatronik çözümler, hassas ölçüm robotları, bant kontrol sistemleri, hassas tartım bantları uygulamaları gibi alanlarda hizmet vermek üzere 2007 yılında kurulmuştur.
Kuruluşundan bu yana  özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği projeleri başarıyla sonuçlandırmış ve eğitim ,entegrasyon ,danışmanlık hizmetleriyle müşterilerine her zaman destek sağlamıştır.

Sektöründe hızla ilerlemeye devam eden firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Şirketimizin ana misyonu birlikte çalıştığı müşterilerine her zaman en doğru ürünleri uygun fiyatlar ile sağlamak ve gelişen teknolojiyi müşterilerinin ihtiyaçları ile buluşturmaktır. Müşterilerimiz için ürün seçerken yüksek kaliteli ve yüksek teknolojili ürünler sunmayı ilke haline getirmiş olan REFORM OTOMASYON, bilişim ürünlerinin satış öncesi ve sonrası desteğini kurulduğu günden itibaren hep ön planda tutmuş ve teknik destek hizmetlerine her zaman ayrı bir önem vermiştir. REFORM OTOMASYON olarak sattığımız ürünleri bilişim sektörünün büyük dağıtıcılarından ve ithalatçılarından tedarik ederek müşterilerimize fiyat avantajı ve güvenilir garanti hizmetleri sunmayı da öncelikli olarak hedeflemiş bulunmaktayız. Misyonumuz geçmişten aldığımız tecrübemizi geleceğe sizlerin memnuniyeti olarak yansıtmaktır.

Vizyonumuz

İleri Teknolojide özgün ve farklı bir yaklaşımla lider olmak ve geleneksel endüstrilerden yeni ekonomiye geçiş sürecine destek veren lider teknoloji şirketlerinden birisi olarak ülke ekonomisine değer katmak.

Temel Değerlerimiz

Temel değerlerimiz, dürüstlük ilkesi altında güven temelleri üzerine kurulu işbirlikleri, iç ve dış müşteri memnuniyeti, girişimcilik, takım ruhu, teknoloji alanında değişim öncüsü olmak ve proaktif davranmaktır. Türkiye'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan REFORM OTOMASYON; deneyim, güvenilirlik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk duygusu, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

 

Referanslarımız

TÜBİTAK UME

Arçelik A.Ş.

Vestel Beyaz Eşya San. Tic. A.Ş.

B/S/H Ev Aletleri A.Ş

Marshal Boya A.Ş.

Toprak Seramik A.Ş.

Sanko Holding

Kale Kilit A.Ş.

GÜNSAN ELEKTRİK A.Ş.

Tekno Kauçuk Sanayii A.Ş.

COSTER Aerosol Valf San. A.Ş.

Devamı »

Markalar

       

   

      

Hizmetlerimiz

  • Barkod Otomasyonu
  • ERP Entegrasyonu
  • Özel SCADA Yazılımları
  • Özel Robotik Çözümler
  • RF-ID Uygulamaları
  • Otomatik Markalama & Etiketleme Uygulamaları

İletişim

  Adres : Mescit Mah. Turgut Özal Cad.

      Güzel Evler Sit. No:34/3 Daire:11

                                                   Tuzla/İSTANBUL 

  Email : info@reformotomasyon.com.tr

  Tel : +90 216 517 58 88

  Fax : +90 216 517 58 89